سالن عقد همدم، در سال 1397 و با دیزاین و طراحی بسیار جدید تاسیس شد. یکی از نکات مهم این دفتر ازدواج، تازه تاسیس بودن و جدید بودن وسایل سفره عقد و پذیرایی میهنانان می‌باشد.
دفتر ازدواج همدم در فضایی بسیار مناسب واقع شده است. سالن عقدی در منطقه غرب تهران که از لحاظ جای پارک بسیار مناسب است و همچنین علاوه بر فضای سرپوشیده، فضای باز نیز برای برگزاری هرجه بهتر مراسم عقد دارد. سالن عقد همدم تیم حرفه ای مهماندار دارد و پذیرایی روز مراسم عقد را برای شما بدون استرس میکند.

سالن عقد همدم واقع در بهترین نقطه از لحاظ دسترسی و جای پارک در منطقه پونک می‌باشد.

در محوطه ورودی سالن یک حیاط زیبا دارای چمن مصنوعی و طاق حریرکاری شده در مسیر ورودی می‌باشد که با گلها و گلدان‌های طبیعی زیبا این ورودی تکمیل شده و لوکیشن مناسب و خاصی برای عکاسی و فیلم‌برداری عروس و داماد و میهمان‌های عزیزشان می‌باشد. در مسیر ورودی به سالن همدم نیز از بار شمع و گل همدم استفاده شده است.

نمای داخل سالن سفید و درآمیخته با حریر می‌باشد و در سفره زیبای همدم از اجزای طلایی و نقره‌ای آبکاری شده استفاده شده است. ظرفیت پذیرایی از میهمان در این شعبه 40 نفر می‌باشد.

این سالن عقد علاوه بر کادر مجرب عقد و پذیرایی، تیم مستقر آتلیه و عکاسی نیز دارد و از لحاظ زمانی و همچنین هزینه ای برای شما عزیزان بسیار به صرفه است

این مجموعه علاوه بر سالن عقد زیبای پونک، برگزاری مراسم عقد و نامزدی در فضای باز را به بهترین و باکیفیت‌ترین حالت ممکن انجام می‌دهد.تمام ظروف و کبینت پذیرایی‌های فضای باز از همان مواد اولیه و کادر مجرب پرسنلی همدم پونک استفاده شده است.مجموعه همدم با سالن و باغ‌های زیبا وکارآمد در محدوده‌ی تهران، حق انتخاب را به شما می‌دهد تا تم و دیزاین مد نظر خود را انتخاب کنید.

تلفن مشاور: 09120788779